قوانین
نام محصول قیمت
مظنه ی بازار 14,719,000
طلای 18 عیار 3,398,000
تمامی قیمت ها به تومان و آنلاین می باشد
قوانین طلای سالاری
هرگونه خرید و فروش از طریق این سایت تابع قوانین جاری کشور ج.ا.ا می باشد .

استعلام نرخ طلا بر اساس قیمت های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر و منابع رسمی می باشد.

روند استرداد وجه چگونه در معاملاتی که به هر دلیلی کمیل شود چگونه است؟ در چنین شرایطی استرداد وجه صرفا به همان حسابی صورت می پذیرد که از آن حساب، هزینه واریز گردیده است.

مدت زمان تحویل سفارشات چه میزان است ؟ تحویل 24 ساعت بعد بوده و خرید و فروش کاملا نقدی است و تسویه حساب باید در همان روز و لحظه معامله صورت بگیرد.

روند مرجوع کالا چگونه است ؟ در ابتدای هر معامله پس از تایید نهایی مشتری ، سفارش وی ثبت می شود ولی در صورتی که ساعتی پس از معامله، مشتری در صدد مرجوع باشد بر اساس نرخ لحظه ای و مصوب و اعلام شده کالا پس گرفته می شود ؛ نکته : قیمت خرید طلا و مرجوع از مشتری کمی پایین تر از نرخ فروش آن به مشتری است.

ساعت پاسخگویی سایت چگونه است ؟ از ساعت 11 صبح الی 18 (همزمان با ساعت کار بازار تهران)

نحوه دریافت مبلغ معامله چگونه است؟ ابتدا مبلغ معامله کامل دریافت می شود (چه از طریق درگاه باشد و چه واریز وجه راسا توسط مشتری صورت پذیرد) سپس معامله وارد روند تحویل سفارش می شود.

نحوه تحویل سفارش چگونه است ؟ در تهران ، مشتری می تواند خودش به یکی از شعب اعلام شده مراجعه نماید و هم اقدام به خرید و هم اقدام به فروش نماید ، برای شهرستان ها نیز سفارش صرفا توسط پست یا شرکت های تخصصی بادیگاردی صورت می پذیرد که در این شرایط هزینه ارسال به عهده مشتری است.

نحوه ثبت و پیگیری شکایت چگونه است ؟ برای ثبت شکایت و پیگری شکایات می توانید مستقیما به آقای سالاری با شماره 09121012061 در ارتباط باشید

مقررات و شرایط عمومی ‌و اختصاصی عضویت در سایت طلای آبشده سالاری

1- مشتری از امکانات فروشگاه اینترنتی باید طبق ضوابط و مقررات سایت استفاده نماید.

2- با انصراف و اعلام کتبی مشتری و یا عدم رعایت مقررات سیستم خرید و فروش اینترنتی ، مشتری از عضویت در سیستم خارج می‌شود و طلای سالاری شناسه کاربری مشتری را غیرفعال نماید.

3- احراز هویت مشتری شخص حقیقی متعهد است ابتدا از طریق سایت نسبت به درخواست عضویت اقدام و برای تکمیل، مدارک خود پست الکترونیک salari2061@yahoo.com، مشخصات شناسنامه‌ای خود را به صورت صحیح و کامل همراه با مدرک هویتی معتبر ارسال نماید. شرکت از طرق متعارف اعم از سامانه امتا صحت هویت مشتری را احراز و مراتب را به مشتری اعلام خواهد کرد. (لازم به توضیح است که به منظور خرید و فروش طلا ارسال مدارک الزامی می باشد)

4- برای هر مشتری فقط یک درخواست عضویت ثبت خواهد شد و سیستم از ثبت درخواستهای تکراری جلوگیری خواهد نمود.

6- طلای سالاری پس از تائیدیه واریز اقدام به پیش برد روند و تحویل سفارش خواهد کرد

7- مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود و طلای سالاری از این جهت مسئولیتی نخواهد داشت.

8- در مواردی که بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های کامپیوتری ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی ، رویدادهای اجتناب ناپذیر و … آنچه که خارج از کنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه طلای سالاری نخواهد بود .

10- طلای سالاری می‌تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

11- چنانچه مشتری شرایط و مقررات سیستم و یا سایر قوانین سایت را رعایت ننماید طلای سالاری می‌تواند علاوه بر موارد قانونی ، هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه کاربری مشتری را غیر فعال نماید .

12- طلای سالاری هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیانهای وارده به مشتریان در اثر افشاء شدن شناسه کاربری و کلمه عبور از سوی خودشان بعهده نخواهد داشت.

13- چنانچه بین طلای سالاری و مشتـری در خصوص محتـوای اطلاعـات ارسالی و یا عملیـات انجام یافته روی آن اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط شده در فایلهای سیستم کامپیوتری طلای سالاری و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعای مشتری سند و دلیل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض ادعایی را تحت هر عنوان که باشد از خود سلب می‌نماید.

14- در صورت فوت هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا ثیم وی مسترد می گردد.

ماده 10 قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.

ماده338 قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم.

ماده 219 قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود. ماده 5 قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغیییر در تولید ارسال دریافت ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص طرفین معتبر است.

15 – توجه : 15-1 تمامی مشتریان طبق ساعات و تقویم کاری امکان انجام معامله را در سیستم الکترونیک طلای سالاری را دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام معامله وجود ندارد.
15-2 افراد پس از تائیدیه واریز وجه به حساب شرکت می توانند طلا خریده شده خود را در دفتر (مشتریان تهرانی) با ارائه اصل کارت ملی ، و ارسال برای شهرستان ها تحویل بگیرند.
15-3 امکان انجام معاملات در روزهای تعطیل وجود ندارد.
16- در حال حاضر، مشتری حقوقی امکان برداشت و انتقال وجه از حساب به هر نحو را ندارد.

17 -درخواست خرید ، فروش و تحویل طلا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.

18 – جهت تغییر اطلاعات حقیقی و حساب بانکی، می بایست درخواست خود را به همراه نام کاربری و تصویر کارت ملی به آدرس salari2061@yahoo.com ارسال فرمائید.

19-استفاده از کارت اعتباری اشخاص متفرقه جهت خرید طلا تخلف محسوب می شود و خرید از درجه اعتبار ساقط و مراتب جهت رسیدگی به مراجع قضائی ارجاع داده خواهد شد.

20 – درخواست تحویل حضوری و ارسال پستی طبق توضیح ارائه شده می باشد.

21- باز شدن فروشگاه آنلاین تا دقیق شدن قیمتها احتمال تاخیر را دارد.

22- درخواست واریز وجه خرید و فروش روز جاری، به روز بعد موکول خواهد شد.